Ile trwa lot Wilno – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Wilno do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Praga – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Praga do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Praga (PRG) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wiedeń – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Wiedeń do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wiedeń (VIE) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Poznań – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Poznań do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Berlin – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Berlin do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Wrocław do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Ryga do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Oslo do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Londyn do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Łódz – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Łódz do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Łódz (LCJ) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Katowice do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Kraków do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Gdańsk do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Glasgow – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Glasgow do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Glasgow (GLA) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Drezno – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Drezno do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Drezno (DRS) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kopenhaga – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Kopenhaga do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kopenhaga (CPH) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bydgoszcz – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Bydgoszcz do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bruksela – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Bruksela do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Boston – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Boston do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Boston (BOS) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Barcelona – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Barcelona do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Barcelona (BCN) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Warszawa do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.