Written by 9:02 am Loty do Kraków, Loty Edynburg

Ile trwa lot Edynburg – Kraków?

Czas lotu z Edynburg do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Edynburg (EDI) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Edynburg – Kraków to:

1h:51m

Najczęściej loty Edynburg – Kraków zaczynają się na lotnisku w Edynburg (EDI) a kończą na lotnisku Kraków (KRK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Edynburg – Kraków to 1932.46 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 872.4 zł.
 Czas lotu z  Edynburg do Kraków  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Edynburg (EDI)  do Kraków (KRK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:21m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 51 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Edynburg (EDI) a kończy w Kraków (KRK).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close