Written by 9:09 am Loty do Frankfurt, Loty Mombasa

Ile trwa lot Mombasa – Frankfurt?

Czas lotu z Mombasa do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mombasa (MBA) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Mombasa – Frankfurt to:

7h:27m

Najczęściej loty Mombasa – Frankfurt zaczynają się na lotnisku w Mombasa (MBA) a kończą na lotnisku Frankfurt (FRA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Mombasa – Frankfurt to 5497.95 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3278.19 zł.
 Czas lotu z  Mombasa do Frankfurt  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Mombasa (MBA)  do Frankfurt (FRA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Mombasa (MBA) a kończy w Frankfurt (FRA).

 

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close