Written by 9:14 am Loty do Kuala Lumpur, Loty Trondheim

Ile trwa lot Trondheim – Kuala Lumpur?

Czas lotu z Trondheim do Kuala Lumpur to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Trondheim (TRD) do Kuala Lumpur (KUL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Trondheim – Kuala Lumpur to:

10h:49m

Najczęściej loty Trondheim – Kuala Lumpur zaczynają się na lotnisku w Trondheim (TRD) a kończą na lotnisku Kuala Lumpur (KUL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Trondheim – Kuala Lumpur to 6170.32 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 5045.99 zł.
 Czas lotu z  Trondheim do Kuala Lumpur  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Trondheim (TRD)  do Kuala Lumpur (KUL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:19m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 49 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Trondheim (TRD) a kończy w Kuala Lumpur (KUL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close