Written by 9:05 am Loty do Dar Es Salaam, Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Dar Es Salaam?

Czas lotu z Kraków do Dar Es Salaam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Dar Es Salaam (DAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Dar Es Salaam to:

7h:19m

Najczęściej loty Kraków – Dar Es Salaam zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Dar Es Salaam (DAR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Dar Es Salaam to 7654.45 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3858.8 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Dar Es Salaam  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Dar Es Salaam (DAR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Dar Es Salaam (DAR).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close