Written by 9:09 am Loty do Londyn (Gatwick), Loty Lyon

Ile trwa lot Lyon – Londyn (Gatwick)?

Czas lotu z Lyon do Londyn (Gatwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lyon (LYS) do Londyn (Gatwick) (LGW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Lyon – Londyn (Gatwick) to:

0h:46m

Najczęściej loty Lyon – Londyn (Gatwick) zaczynają się na lotnisku w Lyon (LYS) a kończą na lotnisku Londyn (Gatwick) (LGW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Lyon – Londyn (Gatwick) to 519.09 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 543.78 zł.
 Czas lotu z  Lyon do Londyn (Gatwick)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Lyon (LYS)  do Londyn (Gatwick) (LGW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:16m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 46 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Lyon (LYS) a kończy w Londyn (Gatwick) (LGW).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close