Ile trwa lot Lublin – Dublin?

Czas lotu z Lublin do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lublin (LUZ) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bydgoszcz – Dublin?

Czas lotu z Bydgoszcz do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Sztokholm – Dublin?

Czas lotu z Sztokholm do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sztokholm (STO) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Dublin?

Czas lotu z Gdańsk do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Poznań – Dublin?

Czas lotu z Poznań do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Dublin?

Czas lotu z Wrocław do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Dublin?

Czas lotu z Wilno do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – Dublin?

Czas lotu z Ryga do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Palanga – Dublin?

Czas lotu z Palanga do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Dublin?

Czas lotu z Oslo do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Dublin?

Czas lotu z Londyn do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Dublin?

Czas lotu z Katowice do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Dublin?

Czas lotu z Kraków do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Haugesund – Dublin?

Czas lotu z Haugesund do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Haugesund (HAU) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Palanga?

Czas lotu z Dublin do Palanga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Palanga (PLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Palma de Majorka?

Czas lotu z Dublin do Palma de Majorka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Palma de Majorka (PMI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Poznań?

Czas lotu z Dublin do Poznań to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Poznań (POZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Ryga?

Czas lotu z Dublin do Ryga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Ryga (RIX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Rzeszów?

Czas lotu z Dublin do Rzeszów to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Rzeszów (RZE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Southend?

Czas lotu z Dublin do Southend to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Southend (SEN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Dublin do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Sztokholm?

Czas lotu z Dublin do Sztokholm to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Sztokholm (STO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Berlin (Schoenefeld)?

Czas lotu z Dublin do Berlin (Schoenefeld) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Berlin (Schoenefeld) (SXF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Szczecin?

Czas lotu z Dublin do Szczecin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Szczecin (SZZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Dublin do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Wilno?

Czas lotu z Dublin do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Waszyngton?

Czas lotu z Dublin do Waszyngton to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Waszyngton (WAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Warszawa?

Czas lotu z Dublin do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Edynburg – Dublin?

Czas lotu z Edynburg do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Edynburg (EDI) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Waszyngton (Ronald Reagan National)?

Czas lotu z Dublin do Waszyngton (Ronald Reagan National) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Waszyngton (Ronald Reagan National) (DCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Dusseldorf?

Czas lotu z Dublin do Dusseldorf to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Dusseldorf (DUS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Dubaj?

Czas lotu z Dublin do Dubaj to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Dubaj (DXB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Gdańsk?

Czas lotu z Dublin do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Hurghada?

Czas lotu z Dublin do Hurghada to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Hurghada (HRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Waszyngton (Dulles)?

Czas lotu z Dublin do Waszyngton (Dulles) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Waszyngton (Dulles) (IAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kijów?

Czas lotu z Dublin do Kijów to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kijów (IEV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kijów (Borispol)?

Czas lotu z Dublin do Kijów (Borispol) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kijów (Borispol) (KBP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kraków?

Czas lotu z Dublin do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Katowice?

Czas lotu z Dublin do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kowno?

Czas lotu z Dublin do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Los Angeles?

Czas lotu z Dublin do Los Angeles to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Los Angeles (LAX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Larnaka?

Czas lotu z Dublin do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Łódz?

Czas lotu z Dublin do Łódz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Łódz (LCJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Londyn (London City)?

Czas lotu z Dublin do Londyn (London City) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Londyn (London City) (LCY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Londyn (Gatwick)?

Czas lotu z Dublin do Londyn (Gatwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Londyn (Gatwick) (LGW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Londyn (Heathrow)?

Czas lotu z Dublin do Londyn (Heathrow) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Londyn (Heathrow) (LHR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Londyn?

Czas lotu z Dublin do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Gran Canaria?

Czas lotu z Dublin do Gran Canaria to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Gran Canaria (LPA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Lyon?

Czas lotu z Dublin do Lyon to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Lyon (LYS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kansas City?

Czas lotu z Dublin do Kansas City to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kansas City (MCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Murcia?

Czas lotu z Dublin do Murcia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Murcia (MJV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Nicea?

Czas lotu z Dublin do Nicea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Nicea (NCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Oslo?

Czas lotu z Dublin do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Paryż?

Czas lotu z Dublin do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Lanzarote?

Czas lotu z Dublin do Lanzarote to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Lanzarote (ACE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Sztokholm (Arlanda)?

Czas lotu z Dublin do Sztokholm (Arlanda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Sztokholm (Arlanda) (ARN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Ateny?

Czas lotu z Dublin do Ateny to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Ateny (ATH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Barcelona?

Czas lotu z Dublin do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Berlin?

Czas lotu z Dublin do Berlin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Berlin (BER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Bangkok?

Czas lotu z Dublin do Bangkok to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Bangkok (BKK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Waszyngton (Baltimore Washington)?

Czas lotu z Dublin do Waszyngton (Baltimore Washington) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Waszyngton (Baltimore Washington) (BWI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Bydgoszcz?

Czas lotu z Dublin do Bydgoszcz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Bydgoszcz (BZG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Paryż (Charles De Gaulle)?

Czas lotu z Dublin do Paryż (Charles De Gaulle) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Paryż (Charles De Gaulle) (CDG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kolonia?

Czas lotu z Dublin do Kolonia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kolonia (CGN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Budapeszt – Dublin?

Czas lotu z Budapeszt do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Budapeszt (BUD) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bristol – Dublin?

Czas lotu z Bristol do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bristol (BRS) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Dublin?

Czas lotu z Warszawa do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.