Written by 9:23 am Loty do Stambuł, Loty Warna

Ile trwa lot Warna – Stambuł?

Czas lotu z Warna do Stambuł to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warna (VAR) do Stambuł (IST) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warna – Stambuł to:

0h:17m

Najczęściej loty Warna – Stambuł zaczynają się na lotnisku w Warna (VAR) a kończą na lotnisku Stambuł (IST).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warna – Stambuł to 3747.64 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 495.99 zł.
 Czas lotu z  Warna do Stambuł  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warna (VAR)  do Stambuł (IST
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:47m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 17 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warna (VAR) a kończy w Stambuł (IST).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close