Written by 9:01 am Loty Bristol, Loty do Filadelfia

Ile trwa lot Bristol – Filadelfia?

Czas lotu z Bristol do Filadelfia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bristol (BRS) do Filadelfia (PHL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bristol – Filadelfia to:

6h:9m

Najczęściej loty Bristol – Filadelfia zaczynają się na lotnisku w Bristol (BRS) a kończą na lotnisku Filadelfia (PHL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bristol – Filadelfia to 3326.45 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3324.85 zł.
 Czas lotu z  Bristol do Filadelfia  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bristol (BRS)  do Filadelfia (PHL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 6h:39m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 6 godzin 9 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bristol (BRS) a kończy w Filadelfia (PHL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close