Written by 9:23 am Loty do Lizbona, Loty Paryż

Ile trwa lot Paryż – Lizbona?

Czas lotu z Paryż do Lizbona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Paryż (PAR) do Lizbona (LIS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Paryż – Lizbona to:

1h:36m

Najczęściej loty Paryż – Lizbona zaczynają się na lotnisku w Paryż (PAR) a kończą na lotnisku Lizbona (LIS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Paryż – Lizbona to 635.70 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 422.22 zł.
 Czas lotu z  Paryż do Lizbona  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Paryż (PAR)  do Lizbona (LIS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:6m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 36 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Paryż (PAR) a kończy w Lizbona (LIS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close