Written by 9:12 am Loty do Malaga, Loty Ryga

Ile trwa lot Ryga – Malaga?

Czas lotu z Ryga do Malaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Malaga (AGP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ryga – Malaga to:

3h:25m

Najczęściej loty Ryga – Malaga zaczynają się na lotnisku w Ryga (RIX) a kończą na lotnisku Malaga (AGP).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ryga – Malaga to 1767.26 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1509.88 zł.
 Czas lotu z  Ryga do Malaga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ryga (RIX)  do Malaga (AGP
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:55m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 25 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ryga (RIX) a kończy w Malaga (AGP).

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close