Ile trwa lot Kraków – San Francisco?

Czas lotu z Kraków do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Poznań – San Francisco?

Czas lotu z Poznań do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – San Francisco?

Czas lotu z Wrocław do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – San Francisco?

Czas lotu z Wilno do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot San Francisco – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z San Francisco do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie San Francisco (SFO) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot San Francisco – Ryga?

Czas lotu z San Francisco do Ryga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie San Francisco (SFO) do Ryga (RIX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot San Francisco – Chicago?

Czas lotu z San Francisco do Chicago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie San Francisco (SFO) do Chicago (CHI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot San Francisco – Chicago (Midway)?

Czas lotu z San Francisco do Chicago (Midway) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie San Francisco (SFO) do Chicago (Midway) (MDW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – San Francisco?

Czas lotu z Ryga do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Drezno – San Francisco?

Czas lotu z Drezno do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Drezno (DRS) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – San Francisco?

Czas lotu z Warszawa do San Francisco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do San Francisco (SFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.