Written by 9:09 am Loty do Manila, Loty Longyearbyen

Ile trwa lot Longyearbyen – Manila?

Czas lotu z Longyearbyen do Manila to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Longyearbyen (LYR) do Manila (MNL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Longyearbyen – Manila to:

9h:43m

Najczęściej loty Longyearbyen – Manila zaczynają się na lotnisku w Longyearbyen (LYR) a kończą na lotnisku Manila (MNL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Longyearbyen – Manila to 21821.28 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 21821.3 zł.
 Czas lotu z  Longyearbyen do Manila  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Longyearbyen (LYR)  do Manila (MNL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:13m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 43 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Longyearbyen (LYR) a kończy w Manila (MNL).

 

(Visited 16 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close