Written by 9:09 am Loty do Florianopolis, Loty Madryt

Ile trwa lot Madryt – Florianopolis?

Czas lotu z Madryt do Florianopolis to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Madryt (MAD) do Florianopolis (FLN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Madryt – Florianopolis to:

9h:50m

Najczęściej loty Madryt – Florianopolis zaczynają się na lotnisku w Madryt (MAD) a kończą na lotnisku Florianopolis (FLN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Madryt – Florianopolis to 3089.46 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2575.02 zł.
 Czas lotu z  Madryt do Florianopolis  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Madryt (MAD)  do Florianopolis (FLN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:20m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 50 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Madryt (MAD) a kończy w Florianopolis (FLN).

 

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close