Written by 9:01 am Loty Bruksela, Loty do Teneryfa

Ile trwa lot Bruksela – Teneryfa?

Czas lotu z Bruksela do Teneryfa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Teneryfa (TCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bruksela – Teneryfa to:

3h:24m

Najczęściej loty Bruksela – Teneryfa zaczynają się na lotnisku w Bruksela (BRU) a kończą na lotnisku Teneryfa (TCI).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bruksela – Teneryfa to 1850.72 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1786.56 zł.
 Czas lotu z  Bruksela do Teneryfa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bruksela (BRU)  do Teneryfa (TCI
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:54m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 24 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bruksela (BRU) a kończy w Teneryfa (TCI).

 

(Visited 28 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close