Written by 9:02 am Loty do Teneryfa, Loty Drezno

Ile trwa lot Drezno – Teneryfa?

Czas lotu z Drezno do Teneryfa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Drezno (DRS) do Teneryfa (TCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Drezno – Teneryfa to:

3h:58m

Najczęściej loty Drezno – Teneryfa zaczynają się na lotnisku w Drezno (DRS) a kończą na lotnisku Teneryfa (TCI).
Średnia cena za bilety lotnicze  Drezno – Teneryfa to 6261.73 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1753.23 zł.
 Czas lotu z  Drezno do Teneryfa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Drezno (DRS)  do Teneryfa (TCI
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:28m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 58 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Drezno (DRS) a kończy w Teneryfa (TCI).

 

(Visited 92 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close