Written by 9:00 am Loty Billund, Loty do Marsylia

Ile trwa lot Billund – Marsylia?

Czas lotu z Billund do Marsylia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Billund (BLL) do Marsylia (MRS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Billund – Marsylia to:

1h:33m

Najczęściej loty Billund – Marsylia zaczynają się na lotnisku w Billund (BLL) a kończą na lotnisku Marsylia (MRS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Billund – Marsylia to 2278.65 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1004.66 zł.
 Czas lotu z  Billund do Marsylia  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Billund (BLL)  do Marsylia (MRS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:3m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 33 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Billund (BLL) a kończy w Marsylia (MRS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close