Written by 9:00 am Loty Billund, Loty do Paryż

Ile trwa lot Billund – Paryż?

Czas lotu z Billund do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Billund (BLL) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Billund – Paryż to:

0h:59m

Najczęściej loty Billund – Paryż zaczynają się na lotnisku w Billund (BLL) a kończą na lotnisku Paryż (PAR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Billund – Paryż to 1027.45 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 842.65 zł.
 Czas lotu z  Billund do Paryż  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Billund (BLL)  do Paryż (PAR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:29m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 59 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Billund (BLL) a kończy w Paryż (PAR).

 

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close