Ile trwa lot Frankfurt – Nowy Jork?

Czas lotu z Frankfurt do Nowy Jork to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Nowy Jork (NYC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Male?

Czas lotu z Frankfurt do Male to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Male (MLE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Vancouver?

Czas lotu z Frankfurt do Vancouver to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Vancouver (YVR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Nowy Jork (La Guardia)?

Czas lotu z Frankfurt do Nowy Jork (La Guardia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Nowy Jork (La Guardia) (LGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Toronto?

Czas lotu z Frankfurt do Toronto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Toronto (YTO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Toronto (Lester B Pearson)?

Czas lotu z Frankfurt do Toronto (Lester B Pearson) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Toronto (Lester B Pearson) (YYZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Kuala Lumpur?

Czas lotu z Frankfurt do Kuala Lumpur to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Kuala Lumpur (KUL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Moskwa?

Czas lotu z Frankfurt do Moskwa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Moskwa (MOW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Moskwa (Sheremeteyevo)?

Czas lotu z Frankfurt do Moskwa (Sheremeteyevo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Moskwa (Sheremeteyevo) (SVO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Kijów?

Czas lotu z Frankfurt do Kijów to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Kijów (IEV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Kijów (Borispol)?

Czas lotu z Frankfurt do Kijów (Borispol) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Kijów (Borispol) (KBP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Santiago De Compostela?

Czas lotu z Frankfurt do Santiago De Compostela to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Santiago De Compostela (SCQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Edynburg?

Czas lotu z Frankfurt do Edynburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Edynburg (EDI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Porto?

Czas lotu z Frankfurt do Porto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Porto (OPO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Palma de Majorka?

Czas lotu z Frankfurt do Palma de Majorka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Palma de Majorka (PMI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Warszawa?

Czas lotu z Frankfurt do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Kraków?

Czas lotu z Frankfurt do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Londyn (Heathrow)?

Czas lotu z Frankfurt do Londyn (Heathrow) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Londyn (Heathrow) (LHR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Wrocław?

Czas lotu z Frankfurt do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Londyn?

Czas lotu z Frankfurt do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Frankfurt?

Czas lotu z Oslo do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Frankfurt?

Czas lotu z Gdańsk do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Rio de Janeiro?

Czas lotu z Frankfurt do Rio de Janeiro to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Rio de Janeiro (RIO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Florianopolis?

Czas lotu z Frankfurt do Florianopolis to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Florianopolis (FLN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Denpasar?

Czas lotu z Frankfurt do Denpasar to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Denpasar (DPS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Cancun?

Czas lotu z Frankfurt do Cancun to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Cancun (CUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Hongkong?

Czas lotu z Frankfurt do Hongkong to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Hongkong (HKG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Zanzibar?

Czas lotu z Frankfurt do Zanzibar to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Zanzibar (ZNZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Colombo?

Czas lotu z Frankfurt do Colombo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Colombo (CMB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Mombasa?

Czas lotu z Frankfurt do Mombasa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Mombasa (MBA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Johannesburg?

Czas lotu z Frankfurt do Johannesburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Johannesburg (JNB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Chicago?

Czas lotu z Frankfurt do Chicago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Chicago (CHI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Frankfurt do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Frankfurt?

Czas lotu z Wrocław do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Frankfurt?

Czas lotu z Wilno do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – Frankfurt?

Czas lotu z Ryga do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Palanga – Frankfurt?

Czas lotu z Palanga do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Monachium – Frankfurt?

Czas lotu z Monachium do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Monachium (MUC) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Mombasa – Frankfurt?

Czas lotu z Mombasa do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mombasa (MBA) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Lagos – Frankfurt?

Czas lotu z Lagos do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lagos (LOS) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Frankfurt?

Czas lotu z Kowno do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Frankfurt?

Czas lotu z Katowice do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Frankfurt?

Czas lotu z Kraków do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Mediolan (Malpensa)?

Czas lotu z Frankfurt do Mediolan (Malpensa) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Mediolan (Malpensa) (MXP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Nicea?

Czas lotu z Frankfurt do Nicea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Nicea (NCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Nanking?

Czas lotu z Frankfurt do Nanking to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Nanking (NKG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Yaounde Nsimalen Apt.?

Czas lotu z Frankfurt do Yaounde Nsimalen Apt. to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Yaounde Nsimalen Apt. (NSI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Paryż?

Czas lotu z Frankfurt do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Ponta Delgada?

Czas lotu z Frankfurt do Ponta Delgada to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Ponta Delgada (PDL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Siem Reap?

Czas lotu z Frankfurt do Siem Reap to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Siem Reap (REP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Seattle?

Czas lotu z Frankfurt do Seattle to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Seattle (SEA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Ho Chi Minh City?

Czas lotu z Frankfurt do Ho Chi Minh City to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Ho Chi Minh City (SGN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – San Juan Isla Grande?

Czas lotu z Frankfurt do San Juan Isla Grande to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do San Juan Isla Grande (SJU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Salvador?

Czas lotu z Frankfurt do Salvador to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Salvador (SSA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Sztokholm?

Czas lotu z Frankfurt do Sztokholm to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Sztokholm (STO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Ułan Bator?

Czas lotu z Frankfurt do Ułan Bator to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Ułan Bator (ULN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Valencia?

Czas lotu z Frankfurt do Valencia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Valencia (VLN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Wilno?

Czas lotu z Frankfurt do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Toronto (Toronto Centre)?

Czas lotu z Frankfurt do Toronto (Toronto Centre) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Toronto (Toronto Centre) (YTZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Arusha?

Czas lotu z Frankfurt do Arusha to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Arusha (ARK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Sztokholm (Arlanda)?

Czas lotu z Frankfurt do Sztokholm (Arlanda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Sztokholm (Arlanda) (ARN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Ateny?

Czas lotu z Frankfurt do Ateny to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Ateny (ATH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Atlanta?

Czas lotu z Frankfurt do Atlanta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Atlanta (ATL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Hamilton?

Czas lotu z Frankfurt do Hamilton to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Hamilton (BDA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Bangkok?

Czas lotu z Frankfurt do Bangkok to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Bangkok (BKK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Bangalore?

Czas lotu z Frankfurt do Bangalore to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Bangalore (BLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Bora Bora?

Czas lotu z Frankfurt do Bora Bora to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Bora Bora (BOB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Bogota?

Czas lotu z Frankfurt do Bogota to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Bogota (BOG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Boston?

Czas lotu z Frankfurt do Boston to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Boston (BOS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Bristol?

Czas lotu z Frankfurt do Bristol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Bristol (BRS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Kair?

Czas lotu z Frankfurt do Kair to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Kair (CAI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Caracas?

Czas lotu z Frankfurt do Caracas to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Caracas (CCS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Paryż (Charles De Gaulle)?

Czas lotu z Frankfurt do Paryż (Charles De Gaulle) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Paryż (Charles De Gaulle) (CDG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Katania?

Czas lotu z Frankfurt do Katania to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Katania (CTA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Nowy Jork (Newark)?

Czas lotu z Frankfurt do Nowy Jork (Newark) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Nowy Jork (Newark) (EWR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Rio de Janeiro (International)?

Czas lotu z Frankfurt do Rio de Janeiro (International) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Rio de Janeiro (International) (GIG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Guatemala City?

Czas lotu z Frankfurt do Guatemala City to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Guatemala City (GUA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Nowy Jork (J. F. Kennedy)?

Czas lotu z Frankfurt do Nowy Jork (J. F. Kennedy) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Kilimandżaro?

Czas lotu z Frankfurt do Kilimandżaro to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Kilimandżaro (JRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Krabi?

Czas lotu z Frankfurt do Krabi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Krabi (KBV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Mediolan (Linate)?

Czas lotu z Frankfurt do Mediolan (Linate) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Mediolan (Linate) (LIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Lusaka?

Czas lotu z Frankfurt do Lusaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Lusaka (LUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Madryt?

Czas lotu z Frankfurt do Madryt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Madryt (MAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Mediolan?

Czas lotu z Frankfurt do Mediolan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Mediolan (MIL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Acapulco?

Czas lotu z Frankfurt do Acapulco to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Acapulco (ACA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Agadir?

Czas lotu z Frankfurt do Agadir to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Agadir (AGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kopenhaga – Frankfurt?

Czas lotu z Kopenhaga do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kopenhaga (CPH) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kair – Frankfurt?

Czas lotu z Kair do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kair (CAI) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ateny – Frankfurt?

Czas lotu z Ateny do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ateny (ATH) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Frankfurt?

Czas lotu z Warszawa do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.