Written by 9:04 am Loty do Simferopol, Loty Kijów

Ile trwa lot Kijów – Simferopol?

Czas lotu z Kijów do Simferopol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kijów (IEV) do Simferopol (SIP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kijów – Simferopol to:

0h:44m

Najczęściej loty Kijów – Simferopol zaczynają się na lotnisku w Kijów (IEV) a kończą na lotnisku Simferopol (SIP).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kijów – Simferopol to 1763.76 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 633 zł.
 Czas lotu z  Kijów do Simferopol  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kijów (IEV)  do Simferopol (SIP
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:14m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 44 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kijów (IEV) a kończy w Simferopol (SIP).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close