Written by 9:04 am Loty do Nowy Jork (Newark), Loty Kijów

Ile trwa lot Kijów – Nowy Jork (Newark)?

Czas lotu z Kijów do Nowy Jork (Newark) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kijów (IEV) do Nowy Jork (Newark) (EWR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kijów – Nowy Jork (Newark) to:

8h:18m

Najczęściej loty Kijów – Nowy Jork (Newark) zaczynają się na lotnisku w Kijów (IEV) a kończą na lotnisku Nowy Jork (Newark) (EWR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kijów – Nowy Jork (Newark) to 2658.81 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2357.42 zł.
 Czas lotu z  Kijów do Nowy Jork (Newark)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kijów (IEV)  do Nowy Jork (Newark) (EWR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:48m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 18 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kijów (IEV) a kończy w Nowy Jork (Newark) (EWR).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close