Written by 9:02 am Loty do Berlin (Tegel), Loty Katania

Ile trwa lot Katania – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Katania do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katania (CTA) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Katania – Berlin (Tegel) to:

1h:52m

Najczęściej loty Katania – Berlin (Tegel) zaczynają się na lotnisku w Katania (CTA) a kończą na lotnisku Berlin (Tegel) (TXL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Katania – Berlin (Tegel) to 1190.69 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1127.85 zł.
 Czas lotu z  Katania do Berlin (Tegel)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Katania (CTA)  do Berlin (Tegel) (TXL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:22m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 52 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Katania (CTA) a kończy w Berlin (Tegel) (TXL).

 

(Visited 35 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close