Written by 8:53 am Loty do Taipei, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Taipei?

Czas lotu z Warszawa do Taipei to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Taipei (TPE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Taipei to:

11h:35m

Najczęściej loty Warszawa – Taipei zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Taipei (TPE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Taipei to 4519.65 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2324.57 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Taipei  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Taipei (TPE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 12h:5m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 11 godzinę 35 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Taipei (TPE).

 

(Visited 344 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close