Written by 9:09 am Loty do Berlin (Tegel), Loty Liverpool

Ile trwa lot Liverpool – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Liverpool do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Liverpool (LPL) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Liverpool – Berlin (Tegel) to:

1h:12m

Najczęściej loty Liverpool – Berlin (Tegel) zaczynają się na lotnisku w Liverpool (LPL) a kończą na lotnisku Berlin (Tegel) (TXL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Liverpool – Berlin (Tegel) to 7415.34 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4913.22 zł.
 Czas lotu z  Liverpool do Berlin (Tegel)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Liverpool (LPL)  do Berlin (Tegel) (TXL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Liverpool (LPL) a kończy w Berlin (Tegel) (TXL).

 

(Visited 33 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close