Written by 9:20 am Loty Bydgoszcz, Loty do Chicago (O Hare)

Ile trwa lot Bydgoszcz – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Bydgoszcz do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bydgoszcz – Chicago (O Hare) to:

8h:5m

Najczęściej loty Bydgoszcz – Chicago (O Hare) zaczynają się na lotnisku w Bydgoszcz (BZG) a kończą na lotnisku Chicago (O Hare) (ORD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bydgoszcz – Chicago (O Hare) to 2955.21 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2525.46 zł.
 Czas lotu z  Bydgoszcz do Chicago (O Hare)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bydgoszcz (BZG)  do Chicago (O Hare) (ORD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:35m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 5 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bydgoszcz (BZG) a kończy w Chicago (O Hare) (ORD).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close