Written by 9:20 am Loty do Chicago (O Hare), Loty Poznań

Ile trwa lot Poznań – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Poznań do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Poznań – Chicago (O Hare) to:

8h:4m

Najczęściej loty Poznań – Chicago (O Hare) zaczynają się na lotnisku w Poznań (POZ) a kończą na lotnisku Chicago (O Hare) (ORD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Poznań – Chicago (O Hare) to 3504.25 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2120.27 zł.
 Czas lotu z  Poznań do Chicago (O Hare)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Poznań (POZ)  do Chicago (O Hare) (ORD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:34m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 4 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Poznań (POZ) a kończy w Chicago (O Hare) (ORD).

 

(Visited 133 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close