Written by 9:22 am Loty Bruksela, Loty do Yaounde Nsimalen Apt.

Ile trwa lot Bruksela – Yaounde Nsimalen Apt.?

Czas lotu z Bruksela do Yaounde Nsimalen Apt. to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Yaounde Nsimalen Apt. (NSI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bruksela – Yaounde Nsimalen Apt. to:

5h:50m

Najczęściej loty Bruksela – Yaounde Nsimalen Apt. zaczynają się na lotnisku w Bruksela (BRU) a kończą na lotnisku Yaounde Nsimalen Apt. (NSI).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bruksela – Yaounde Nsimalen Apt. to 8578.52 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2870.15 zł.
 Czas lotu z  Bruksela do Yaounde Nsimalen Apt.  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bruksela (BRU)  do Yaounde Nsimalen Apt. (NSI
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 6h:20m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 5 godzin 50 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bruksela (BRU) a kończy w Yaounde Nsimalen Apt. (NSI).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close