Written by 9:04 am Loty do Teneryfa, Loty Glasgow

Ile trwa lot Glasgow – Teneryfa?

Czas lotu z Glasgow do Teneryfa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Glasgow (GLA) do Teneryfa (TCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Glasgow – Teneryfa to:

3h:34m

Najczęściej loty Glasgow – Teneryfa zaczynają się na lotnisku w Glasgow (GLA) a kończą na lotnisku Teneryfa (TCI).
Średnia cena za bilety lotnicze  Glasgow – Teneryfa to 2318.98 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1080.67 zł.
 Czas lotu z  Glasgow do Teneryfa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Glasgow (GLA)  do Teneryfa (TCI
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:4m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 34 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Glasgow (GLA) a kończy w Teneryfa (TCI).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close