Written by 9:01 am Loty Bruksela, Loty do Dzakarta

Ile trwa lot Bruksela – Dzakarta?

Czas lotu z Bruksela do Dzakarta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Dzakarta (JKT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bruksela – Dzakarta to:

12h:40m

Najczęściej loty Bruksela – Dzakarta zaczynają się na lotnisku w Bruksela (BRU) a kończą na lotnisku Dzakarta (JKT).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bruksela – Dzakarta to 3109.43 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2850.63 zł.
 Czas lotu z  Bruksela do Dzakarta  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bruksela (BRU)  do Dzakarta (JKT
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 13h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 12 godziny 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bruksela (BRU) a kończy w Dzakarta (JKT).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close