Ile trwa lot Nowy Jork – Londyn?

Czas lotu z Nowy Jork do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Nowy Jork (NYC) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bergen – Londyn?

Czas lotu z Bergen do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bergen (BGO) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Nicea – Londyn?

Czas lotu z Nicea do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Nicea (NCE) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Trondheim – Londyn?

Czas lotu z Trondheim do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Trondheim (TRD) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Rzeszów – Londyn?

Czas lotu z Rzeszów do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rzeszów (RZE) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Billund – Londyn?

Czas lotu z Billund do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Billund (BLL) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Londyn?

Czas lotu z Kraków do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Londyn?

Czas lotu z Oslo do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bydgoszcz – Londyn?

Czas lotu z Bydgoszcz do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Frankfurt – Londyn?

Czas lotu z Frankfurt do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Berlin – Londyn?

Czas lotu z Berlin do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Poznań – Londyn?

Czas lotu z Poznań do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Paryż – Londyn?

Czas lotu z Paryż do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Paryż (PAR) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stuttgart – Londyn?

Czas lotu z Stuttgart do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stuttgart (STR) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Amsterdam – Londyn?

Czas lotu z Amsterdam do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Amsterdam (AMS) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Szczecin – Londyn?

Czas lotu z Szczecin do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Szczecin (SZZ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bruksela – Londyn?

Czas lotu z Bruksela do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Belfast – Londyn?

Czas lotu z Belfast do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Belfast (BFS) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Atlanta – Londyn?

Czas lotu z Atlanta do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Atlanta (ATL) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Londyn?

Czas lotu z Wrocław do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Londyn?

Czas lotu z Wilno do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Tbilisi – Londyn?

Czas lotu z Tbilisi do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Tbilisi (TBS) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Rotterdam – Londyn?

Czas lotu z Rotterdam do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rotterdam (RTM) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – Londyn?

Czas lotu z Ryga do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Palanga – Londyn?

Czas lotu z Palanga do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Cork – Londyn?

Czas lotu z Cork do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cork (ORK) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Monachium – Londyn?

Czas lotu z Monachium do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Monachium (MUC) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Mińsk – Londyn?

Czas lotu z Mińsk do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mińsk (MSQ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Moskwa – Londyn?

Czas lotu z Moskwa do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Moskwa (MOW) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Manchester – Londyn?

Czas lotu z Manchester do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Manchester (MAN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Miami – Londyn?

Czas lotu z Miami do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Miami (MIA) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Wrocław?

Czas lotu z Londyn do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Toronto?

Czas lotu z Londyn do Toronto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Toronto (YTO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Calgary?

Czas lotu z Londyn do Calgary to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Calgary (YYC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Toronto (Lester B Pearson)?

Czas lotu z Londyn do Toronto (Lester B Pearson) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Toronto (Lester B Pearson) (YYZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Zanzibar?

Czas lotu z Londyn do Zanzibar to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Zanzibar (ZNZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Lyon – Londyn?

Czas lotu z Lyon do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lyon (LYS) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Santiago De Compostela?

Czas lotu z Londyn do Santiago De Compostela to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Santiago De Compostela (SCQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Santo Domingo?

Czas lotu z Londyn do Santo Domingo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Santo Domingo (SDQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Singapur?

Czas lotu z Londyn do Singapur to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Singapur (SIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Saloniki?

Czas lotu z Londyn do Saloniki to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Saloniki (SKG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Salt Lake City?

Czas lotu z Londyn do Salt Lake City to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Salt Lake City (SLC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Sofia?

Czas lotu z Londyn do Sofia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Sofia (SOF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Split?

Czas lotu z Londyn do Split to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Split (SPU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Sharm El Sheikh?

Czas lotu z Londyn do Sharm El Sheikh to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Sharm El Sheikh (SSH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Moskwa (Sheremeteyevo)?

Czas lotu z Londyn do Moskwa (Sheremeteyevo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Moskwa (Sheremeteyevo) (SVO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Berlin (Schoenefeld)?

Czas lotu z Londyn do Berlin (Schoenefeld) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Berlin (Schoenefeld) (SXF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Sydney?

Czas lotu z Londyn do Sydney to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Sydney (SYD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Szczecin?

Czas lotu z Londyn do Szczecin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Szczecin (SZZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Tbilisi?

Czas lotu z Londyn do Tbilisi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Tbilisi (TBS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Teneryfa?

Czas lotu z Londyn do Teneryfa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Teneryfa (TCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Teneryfa (Norte)?

Czas lotu z Londyn do Teneryfa (Norte) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Teneryfa (Norte) (TFN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Londyn do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Turku?

Czas lotu z Londyn do Turku to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Turku (TKU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Londyn do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Tokio?

Czas lotu z Londyn do Tokio to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Tokio (TYO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Quito?

Czas lotu z Londyn do Quito to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Quito (UIO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Wiedeń?

Czas lotu z Londyn do Wiedeń to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Wiedeń (VIE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Wilno?

Czas lotu z Londyn do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Waszyngton?

Czas lotu z Londyn do Waszyngton to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Waszyngton (WAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Warszawa?

Czas lotu z Londyn do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Warszawa (Modlin)?

Czas lotu z Londyn do Warszawa (Modlin) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Warszawa (Modlin) (WMI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Manila?

Czas lotu z Londyn do Manila to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Manila (MNL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Moskwa?

Czas lotu z Londyn do Moskwa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Moskwa (MOW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Neapol?

Czas lotu z Londyn do Neapol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Neapol (NAP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Nicea?

Czas lotu z Londyn do Nicea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Nicea (NCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Tokio (Narita)?

Czas lotu z Londyn do Tokio (Narita) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Tokio (Narita) (NRT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Nowy Jork?

Czas lotu z Londyn do Nowy Jork to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Nowy Jork (NYC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Londyn do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Paryż (Orly)?

Czas lotu z Londyn do Paryż (Orly) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Paryż (Orly) (ORY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Oslo?

Czas lotu z Londyn do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Paryż?

Czas lotu z Londyn do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Pekin (Capital)?

Czas lotu z Londyn do Pekin (Capital) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Pekin (Capital) (PEK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Filadelfia?

Czas lotu z Londyn do Filadelfia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Filadelfia (PHL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Palanga?

Czas lotu z Londyn do Palanga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Palanga (PLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Port Of Spain?

Czas lotu z Londyn do Port Of Spain to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Port Of Spain (POS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Poznań?

Czas lotu z Londyn do Poznań to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Poznań (POZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Praga?

Czas lotu z Londyn do Praga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Praga (PRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Panama City Paitilla?

Czas lotu z Londyn do Panama City Paitilla to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Panama City Paitilla (PTY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rabat?

Czas lotu z Londyn do Rabat to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rabat (RBA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rodos?

Czas lotu z Londyn do Rodos to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rodos (RHO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rio de Janeiro?

Czas lotu z Londyn do Rio de Janeiro to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rio de Janeiro (RIO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Ryga?

Czas lotu z Londyn do Ryga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Ryga (RIX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rzym?

Czas lotu z Londyn do Rzym to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rzym (ROM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rzeszów?

Czas lotu z Londyn do Rzeszów to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rzeszów (RZE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Sao Paulo?

Czas lotu z Londyn do Sao Paulo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Sao Paulo (SAO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – San Antonio?

Czas lotu z Londyn do San Antonio to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do San Antonio (SAT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Tokio (Haneda)?

Czas lotu z Londyn do Tokio (Haneda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Tokio (Haneda) (HND) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Waszyngton (Dulles)?

Czas lotu z Londyn do Waszyngton (Dulles) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Waszyngton (Dulles) (IAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Kijów?

Czas lotu z Londyn do Kijów to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Kijów (IEV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Izmir?

Czas lotu z Londyn do Izmir to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Izmir (IZM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Jeddah?

Czas lotu z Londyn do Jeddah to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Jeddah (JED) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Nowy Jork (J. F. Kennedy)?

Czas lotu z Londyn do Nowy Jork (J. F. Kennedy) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Kijów (Borispol)?

Czas lotu z Londyn do Kijów (Borispol) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Kijów (Borispol) (KBP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Kingston?

Czas lotu z Londyn do Kingston to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Kingston (KIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Kraków?

Czas lotu z Londyn do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Kristiansund?

Czas lotu z Londyn do Kristiansund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Kristiansund (KSU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Katowice?

Czas lotu z Londyn do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Las Vegas?

Czas lotu z Londyn do Las Vegas to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Las Vegas (LAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Larnaka?

Czas lotu z Londyn do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – La Coruna?

Czas lotu z Londyn do La Coruna to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do La Coruna (LCG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Łódz?

Czas lotu z Londyn do Łódz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Łódz (LCJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Almeria?

Czas lotu z Londyn do Almeria to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Almeria (LEI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Nowy Jork (La Guardia)?

Czas lotu z Londyn do Nowy Jork (La Guardia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Nowy Jork (La Guardia) (LGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Londyn (Gatwick)?

Czas lotu z Londyn do Londyn (Gatwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Londyn (Gatwick) (LGW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Londyn?

Czas lotu z Londyn do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Gran Canaria?

Czas lotu z Londyn do Gran Canaria to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Gran Canaria (LPA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Madryt?

Czas lotu z Londyn do Madryt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Madryt (MAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Montego Bay?

Czas lotu z Londyn do Montego Bay to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Montego Bay (MBJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Orlando?

Czas lotu z Londyn do Orlando to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Orlando (MCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Meksyk?

Czas lotu z Londyn do Meksyk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Meksyk (MEX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Miami?

Czas lotu z Londyn do Miami to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Miami (MIA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Bydgoszcz?

Czas lotu z Londyn do Bydgoszcz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Bydgoszcz (BZG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Paryż (Charles De Gaulle)?

Czas lotu z Londyn do Paryż (Charles De Gaulle) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Paryż (Charles De Gaulle) (CDG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Korfu?

Czas lotu z Londyn do Korfu to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Korfu (CFU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Chicago?

Czas lotu z Londyn do Chicago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Chicago (CHI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Kopenhaga?

Czas lotu z Londyn do Kopenhaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Kopenhaga (CPH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Cancun?

Czas lotu z Londyn do Cancun to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Cancun (CUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Moskwa (Domodedovo)?

Czas lotu z Londyn do Moskwa (Domodedovo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Moskwa (Domodedovo) (DME) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Denpasar?

Czas lotu z Londyn do Denpasar to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Denpasar (DPS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Dortmund?

Czas lotu z Londyn do Dortmund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Dortmund (DTM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Dublin?

Czas lotu z Londyn do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Dubaj?

Czas lotu z Londyn do Dubaj to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Dubaj (DXB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Edynburg?

Czas lotu z Londyn do Edynburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Edynburg (EDI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Nowy Jork (Newark)?

Czas lotu z Londyn do Nowy Jork (Newark) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Nowy Jork (Newark) (EWR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rzym (Fiumicino)?

Czas lotu z Londyn do Rzym (Fiumicino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rzym (Fiumicino) (FCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Florianopolis?

Czas lotu z Londyn do Florianopolis to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Florianopolis (FLN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Gdańsk?

Czas lotu z Londyn do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Rio de Janeiro (International)?

Czas lotu z Londyn do Rio de Janeiro (International) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Rio de Janeiro (International) (GIG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Goa?

Czas lotu z Londyn do Goa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Goa (GOI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Sao Paulo (Guarulhos)?

Czas lotu z Londyn do Sao Paulo (Guarulhos) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Sao Paulo (Guarulhos) (GRU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Hanoi?

Czas lotu z Londyn do Hanoi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Hanoi (HAN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Haugesund?

Czas lotu z Londyn do Haugesund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Haugesund (HAU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Hawana?

Czas lotu z Londyn do Hawana to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Hawana (HAV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Helsinki?

Czas lotu z Londyn do Helsinki to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Helsinki (HEL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Hongkong?

Czas lotu z Londyn do Hongkong to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Hongkong (HKG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Pukhet?

Czas lotu z Londyn do Pukhet to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Pukhet (HKT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Aalborg?

Czas lotu z Londyn do Aalborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Aalborg (AAL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Izmir (Adnan Menderes)?

Czas lotu z Londyn do Izmir (Adnan Menderes) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Izmir (Adnan Menderes) (ADB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Amsterdam?

Czas lotu z Londyn do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Ashkhabad?

Czas lotu z Londyn do Ashkhabad to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Ashkhabad (ASB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Aruba?

Czas lotu z Londyn do Aruba to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Aruba (AUA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Barcelona?

Czas lotu z Londyn do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Berlin?

Czas lotu z Londyn do Berlin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Berlin (BER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Belfast?

Czas lotu z Londyn do Belfast to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Belfast (BFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Bergen?

Czas lotu z Londyn do Bergen to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Bergen (BGO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Belfast (City Airport)?

Czas lotu z Londyn do Belfast (City Airport) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Belfast (City Airport) (BHD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Pekin?

Czas lotu z Londyn do Pekin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Pekin (BJS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Bangkok?

Czas lotu z Londyn do Bangkok to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Bangkok (BKK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Bora Bora?

Czas lotu z Londyn do Bora Bora to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Bora Bora (BOB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Bogota?

Czas lotu z Londyn do Bogota to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Bogota (BOG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Burgas?

Czas lotu z Londyn do Burgas to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Burgas (BOJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Bombaj?

Czas lotu z Londyn do Bombaj to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Bombaj (BOM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Boston?

Czas lotu z Londyn do Boston to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Boston (BOS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Waszyngton (Baltimore Washington)?

Czas lotu z Londyn do Waszyngton (Baltimore Washington) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Waszyngton (Baltimore Washington) (BWI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot St Petersburg – Londyn?

Czas lotu z St Petersburg do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie St Petersburg (LED) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Los Angeles – Londyn?

Czas lotu z Los Angeles do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Los Angeles (LAX) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Łódz – Londyn?

Czas lotu z Łódz do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Łódz (LCJ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Londyn?

Czas lotu z Kowno do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn?

Czas lotu z Katowice do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kaitaia – Londyn?

Czas lotu z Kaitaia do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kaitaia (KAT) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Heraklion – Londyn?

Czas lotu z Heraklion do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Heraklion (HER) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Hahn – Londyn?

Czas lotu z Hahn do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Hahn (HHN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Londyn?

Czas lotu z Dublin do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Denver – Londyn?

Czas lotu z Denver do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Denver (DEN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dakar – Londyn?

Czas lotu z Dakar do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dakar (DKR) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kopenhaga – Londyn?

Czas lotu z Kopenhaga do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kopenhaga (CPH) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Chicago – Londyn?

Czas lotu z Chicago do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Chicago (CHI) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Cluj Napoca – Londyn?

Czas lotu z Cluj Napoca do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cluj Napoca (CLJ) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Brema – Londyn?

Czas lotu z Brema do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Brema (BRE) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bangkok – Londyn?

Czas lotu z Bangkok do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bangkok (BKK) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Pekin – Londyn?

Czas lotu z Pekin do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Pekin (BJS) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ateny – Londyn?

Czas lotu z Ateny do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ateny (ATH) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Amman – Londyn?

Czas lotu z Amman do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Amman (AMM) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Alicante – Londyn?

Czas lotu z Alicante do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Alicante (ALC) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Aalborg – Londyn?

Czas lotu z Aalborg do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Aalborg (AAL) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Londyn?

Czas lotu z Warszawa do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.