Ile trwa lot Wilno – Kalkuta?

Czas lotu z Wilno do Kalkuta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Kalkuta (CCU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Kalkuta?

Czas lotu z Oslo do Kalkuta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Kalkuta (CCU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Kalkuta?

Czas lotu z Katowice do Kalkuta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Kalkuta (CCU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Kalkuta?

Czas lotu z Warszawa do Kalkuta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Kalkuta (CCU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.