Written by 9:03 am Loty do Seattle, Loty Frankfurt

Ile trwa lot Frankfurt – Seattle?

Czas lotu z Frankfurt do Seattle to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Seattle (SEA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Frankfurt – Seattle to:

9h:48m

Najczęściej loty Frankfurt – Seattle zaczynają się na lotnisku w Frankfurt (FRA) a kończą na lotnisku Seattle (SEA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Frankfurt – Seattle to 3396.99 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4786.55 zł.
 Czas lotu z  Frankfurt do Seattle  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Frankfurt (FRA)  do Seattle (SEA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:18m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 48 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Frankfurt (FRA) a kończy w Seattle (SEA).

 

(Visited 77 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close