Written by 9:13 am Loty do Paderborn, Loty Ryga

Ile trwa lot Ryga – Paderborn?

Czas lotu z Ryga do Paderborn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Paderborn (PAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ryga – Paderborn to:

1h:16m

Najczęściej loty Ryga – Paderborn zaczynają się na lotnisku w Ryga (RIX) a kończą na lotnisku Paderborn (PAD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ryga – Paderborn to 1747.65 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1717.38 zł.
 Czas lotu z  Ryga do Paderborn  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ryga (RIX)  do Paderborn (PAD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:46m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 16 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ryga (RIX) a kończy w Paderborn (PAD).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close