Written by 9:16 am Loty do Pukhet, Loty Wilno

Ile trwa lot Wilno – Pukhet?

Czas lotu z Wilno do Pukhet to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Pukhet (HKT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wilno – Pukhet to:

9h:6m

Najczęściej loty Wilno – Pukhet zaczynają się na lotnisku w Wilno (VNO) a kończą na lotnisku Pukhet (HKT).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wilno – Pukhet to 6533.34 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 5464.96 zł.
 Czas lotu z  Wilno do Pukhet  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wilno (VNO)  do Pukhet (HKT
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wilno (VNO) a kończy w Pukhet (HKT).

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close