Written by 9:25 am Loty do Teneryfa (Sur Reina Sofia), Loty Wiedeń

Ile trwa lot Wiedeń – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Wiedeń do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wiedeń (VIE) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wiedeń – Teneryfa (Sur Reina Sofia) to:

4h:0m

Najczęściej loty Wiedeń – Teneryfa (Sur Reina Sofia) zaczynają się na lotnisku w Wiedeń (VIE) a kończą na lotnisku Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wiedeń – Teneryfa (Sur Reina Sofia) to 7172.86 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1906.39 zł.
 Czas lotu z  Wiedeń do Teneryfa (Sur Reina Sofia)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wiedeń (VIE)  do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 4h:30m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 4 godziny 0 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wiedeń (VIE) a kończy w Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close