Written by 9:15 am Loty do Tel Aviv, Loty Wiedeń

Ile trwa lot Wiedeń – Tel Aviv?

Czas lotu z Wiedeń do Tel Aviv to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wiedeń (VIE) do Tel Aviv (TLV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wiedeń – Tel Aviv to:

2h:37m

Najczęściej loty Wiedeń – Tel Aviv zaczynają się na lotnisku w Wiedeń (VIE) a kończą na lotnisku Tel Aviv (TLV).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wiedeń – Tel Aviv to 1420.42 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1234.16 zł.
 Czas lotu z  Wiedeń do Tel Aviv  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wiedeń (VIE)  do Tel Aviv (TLV
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:7m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 37 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wiedeń (VIE) a kończy w Tel Aviv (TLV).

 

(Visited 67 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close