Written by 9:14 am Loty do Palanga, Loty Stuttgart

Ile trwa lot Stuttgart – Palanga?

Czas lotu z Stuttgart do Palanga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stuttgart (STR) do Palanga (PLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stuttgart – Palanga to:

1h:15m

Najczęściej loty Stuttgart – Palanga zaczynają się na lotnisku w Stuttgart (STR) a kończą na lotnisku Palanga (PLQ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stuttgart – Palanga to 2957.27 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1319.46 zł.
 Czas lotu z  Stuttgart do Palanga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stuttgart (STR)  do Palanga (PLQ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:45m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 15 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stuttgart (STR) a kończy w Palanga (PLQ).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close