Written by 9:14 am Loty do Stambuł, Loty Stuttgart

Ile trwa lot Stuttgart – Stambuł?

Czas lotu z Stuttgart do Stambuł to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stuttgart (STR) do Stambuł (SAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stuttgart – Stambuł to:

1h:58m

Najczęściej loty Stuttgart – Stambuł zaczynają się na lotnisku w Stuttgart (STR) a kończą na lotnisku Stambuł (SAW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stuttgart – Stambuł to 1447.43 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1447.44 zł.
 Czas lotu z  Stuttgart do Stambuł  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stuttgart (STR)  do Stambuł (SAW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:28m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 58 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stuttgart (STR) a kończy w Stambuł (SAW).

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close