Written by 9:14 am Loty do Chicago (O Hare), Loty Stavanger

Ile trwa lot Stavanger – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Stavanger do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stavanger – Chicago (O Hare) to:

6h:59m

Najczęściej loty Stavanger – Chicago (O Hare) zaczynają się na lotnisku w Stavanger (SVG) a kończą na lotnisku Chicago (O Hare) (ORD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stavanger – Chicago (O Hare) to 3495.75 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3400.1 zł.
 Czas lotu z  Stavanger do Chicago (O Hare)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stavanger (SVG)  do Chicago (O Hare) (ORD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:29m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 6 godzin 59 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stavanger (SVG) a kończy w Chicago (O Hare) (ORD).

 

(Visited 60 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close