Written by 9:04 am Loty do Ankara, Loty Stambuł

Ile trwa lot Stambuł – Ankara?

Czas lotu z Stambuł do Ankara to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stambuł (IST) do Ankara (ANK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stambuł – Ankara to:

0h:23m

Najczęściej loty Stambuł – Ankara zaczynają się na lotnisku w Stambuł (IST) a kończą na lotnisku Ankara (ANK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stambuł – Ankara to 1957.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1957.66 zł.
 Czas lotu z  Stambuł do Ankara  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stambuł (IST)  do Ankara (ANK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:53m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 23 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stambuł (IST) a kończy w Ankara (ANK).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close