Written by 9:04 am Loty do Kayseri, Loty Stambuł

Ile trwa lot Stambuł – Kayseri?

Czas lotu z Stambuł do Kayseri to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stambuł (IST) do Kayseri (ASR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Stambuł – Kayseri to:

0h:40m

Najczęściej loty Stambuł – Kayseri zaczynają się na lotnisku w Stambuł (IST) a kończą na lotnisku Kayseri (ASR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Stambuł – Kayseri to 909.79 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 340.09 zł.
 Czas lotu z  Stambuł do Kayseri  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Stambuł (IST)  do Kayseri (ASR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Stambuł (IST) a kończy w Kayseri (ASR).

 

(Visited 43 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close