Written by 9:14 am Loty do Chicago (O Hare), Loty San Francisco

Ile trwa lot San Francisco – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z San Francisco do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie San Francisco (SFO) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu San Francisco – Chicago (O Hare) to:

3h:17m

Najczęściej loty San Francisco – Chicago (O Hare) zaczynają się na lotnisku w San Francisco (SFO) a kończą na lotnisku Chicago (O Hare) (ORD).
Średnia cena za bilety lotnicze  San Francisco – Chicago (O Hare) to 1361.77 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1318.26 zł.
 Czas lotu z  San Francisco do Chicago (O Hare)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  San Francisco (SFO)  do Chicago (O Hare) (ORD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:47m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 17 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się San Francisco (SFO) a kończy w Chicago (O Hare) (ORD).

 

(Visited 71 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close