Written by 9:10 am Loty do Londyn (Stansted), Loty Monachium

Ile trwa lot Monachium – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Monachium do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Monachium (MUC) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Monachium – Londyn (Stansted) to:

1h:0m

Najczęściej loty Monachium – Londyn (Stansted) zaczynają się na lotnisku w Monachium (MUC) a kończą na lotnisku Londyn (Stansted) (STN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Monachium – Londyn (Stansted) to 793.96 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 793.96 zł.
 Czas lotu z  Monachium do Londyn (Stansted)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Monachium (MUC)  do Londyn (Stansted) (STN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:30m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 0 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Monachium (MUC) a kończy w Londyn (Stansted) (STN).

 

(Visited 46 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close