Written by 9:23 am Loty do Bogota, Loty Quito

Ile trwa lot Quito – Bogota?

Czas lotu z Quito do Bogota to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Quito (UIO) do Bogota (BOG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Quito – Bogota to:

0h:48m

Najczęściej loty Quito – Bogota zaczynają się na lotnisku w Quito (UIO) a kończą na lotnisku Bogota (BOG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Quito – Bogota to 2087.89 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1355.04 zł.
 Czas lotu z  Quito do Bogota  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Quito (UIO)  do Bogota (BOG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:18m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 48 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Quito (UIO) a kończy w Bogota (BOG).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close