Written by 8:44 am Loty do Bogota, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Bogota?

Czas lotu z Warszawa do Bogota to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Bogota (BOG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Bogota to:

14h:12m

Najczęściej loty Warszawa – Bogota zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Bogota (BOG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Bogota to 5041.61 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2887.24 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Bogota  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Bogota (BOG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 14h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 14 godzin 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Bogota (BOG).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close