Written by 9:10 am Loty do Madryt, Loty Porto

Ile trwa lot Porto – Madryt?

Czas lotu z Porto do Madryt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Porto (OPO) do Madryt (MAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Porto – Madryt to:

0h:28m

Najczęściej loty Porto – Madryt zaczynają się na lotnisku w Porto (OPO) a kończą na lotnisku Madryt (MAD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Porto – Madryt to 975.48 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 559.17 zł.
 Czas lotu z  Porto do Madryt  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Porto (OPO)  do Madryt (MAD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:58m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 28 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Porto (OPO) a kończy w Madryt (MAD).

 

(Visited 123 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close