Written by 9:00 am Loty Bergen, Loty do Madryt

Ile trwa lot Bergen – Madryt?

Czas lotu z Bergen do Madryt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bergen (BGO) do Madryt (MAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bergen – Madryt to:

2h:33m

Najczęściej loty Bergen – Madryt zaczynają się na lotnisku w Bergen (BGO) a kończą na lotnisku Madryt (MAD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bergen – Madryt to 1247.14 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1111.56 zł.
 Czas lotu z  Bergen do Madryt  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bergen (BGO)  do Madryt (MAD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:3m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 33 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bergen (BGO) a kończy w Madryt (MAD).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close