Written by 9:21 am Loty do Tokio (Narita), Loty Paryż

Ile trwa lot Paryż – Tokio (Narita)?

Czas lotu z Paryż do Tokio (Narita) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Paryż (PAR) do Tokio (Narita) (NRT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Paryż – Tokio (Narita) to:

10h:46m

Najczęściej loty Paryż – Tokio (Narita) zaczynają się na lotnisku w Paryż (PAR) a kończą na lotnisku Tokio (Narita) (NRT).
Średnia cena za bilety lotnicze  Paryż – Tokio (Narita) to 2996.51 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2080.5 zł.
 Czas lotu z  Paryż do Tokio (Narita)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Paryż (PAR)  do Tokio (Narita) (NRT
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:16m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 46 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Paryż (PAR) a kończy w Tokio (Narita) (NRT).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close