Written by 9:11 am Loty do Tokio (Narita), Loty Palanga

Ile trwa lot Palanga – Tokio (Narita)?

Czas lotu z Palanga do Tokio (Narita) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Tokio (Narita) (NRT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Palanga – Tokio (Narita) to:

9h:12m

Najczęściej loty Palanga – Tokio (Narita) zaczynają się na lotnisku w Palanga (PLQ) a kończą na lotnisku Tokio (Narita) (NRT).
Średnia cena za bilety lotnicze  Palanga – Tokio (Narita) to 3834.19 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3834.2 zł.
 Czas lotu z  Palanga do Tokio (Narita)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Palanga (PLQ)  do Tokio (Narita) (NRT
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Palanga (PLQ) a kończy w Tokio (Narita) (NRT).

 

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close