Written by 9:20 am Loty do Douala, Loty Paryż

Ile trwa lot Paryż – Douala?

Czas lotu z Paryż do Douala to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Paryż (PAR) do Douala (DLA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Paryż – Douala to:

5h:34m

Najczęściej loty Paryż – Douala zaczynają się na lotnisku w Paryż (PAR) a kończą na lotnisku Douala (DLA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Paryż – Douala to 4915.86 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3074.87 zł.
 Czas lotu z  Paryż do Douala  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Paryż (PAR)  do Douala (DLA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 6h:4m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 5 godzin 34 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Paryż (PAR) a kończy w Douala (DLA).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close